O NÁS

Vítáme vás na našich webových stránkách a doufáme, že vás naše produkty a výrobky zaujmou :o). V naší nabídce naleznete i vzory, které sami vytváříme a doufáme, že se vám budou líbit :o). 

Co bychom vám o nás prozradily? Něco málo se dozvíte níže :o)

Snad to, že už od mládí, jsme obě rády tvořily a šily především pro sebe a naši rodinu.

Já, Peťa jsem od mládí moc ráda vyšívala a když jsem měla možnost ušít si i svůj vlastní kroj, byla jsem z něj nesmírně nadšená. Bylo ještě co zlepšovat, ale celý kroj se všemi výšivkami atd. bylo jen z mých rukou, což mi udělalo nesmírnou radost.

Já, Pája jsem absolvovala několik kurzů šití a vyrábění z kůže.  Moc mě baví práce s kůží a proto jsem se zaměřila na práci s kůží, ze kterých vyrábím kabelky, opasky, boty a moc mě to baví. Z kůže jsem ušila i naší Jackie (pejskovi) koženou hračku a byla z ní nesmírně nadšená, tak jsem ušila z kůže více hraček, aby i ostatní pejsci si mohli vyzkoušet kožené hračky. Tak třeba i vy naleznete v nabídce v sekci "Hotové výrobky" něco, co vás osloví a bude se vám líbit. 

Vypadá to, že Pája zdědila po svém pradědovi - obuvníkovi vlohy a můžete se těšit na její další výrobky :o). 

Později jsme naše šití rozšířili pro naše děti, protože jsme toužili ušít dětem něco krásného co bylo jen v našich představách a co by se těm menším, ale i větším líbilo. 

S radostí šijeme, vybíráme a navrhujeme látky, což nás moc baví. 

Pokud byste měli zájem i o jiné výrobky, není nic jednoduššího, než se společně dohodnout na vašich představách a možnostech, jak váš sen uskutečnit. Napište email nebo zavolejte a můžeme vše probrat. 

Peťa a Pája